Stuudiofotograafia

Studio 059Hästi varustatud fotostuudio on teie käsutuses Tallinna kesklinnas. Vajadusel, võime püstitada fotostuudio ka mujal, kus plaanitakse teha fotosessioon. Tulge fotosessioonile terve perega või individuaalportreedeks, töökollektiiviga, teatud eesmärgiga või ilma. Platsil on vaba ja loomulik atmosfäär, kus fotograaf püüab anda endast parima, et te saaksite huvitavad ning unustamatud fotod.

 

Pakume teile järgmisi pakette:

Portree, perekonna fotod. Selle paketi raames pakume fotosessioone erineva kestvusega ning erineva fotode arvuga. Paketi hinnas on näidatud pildistamise aeg, fotode valimine koos kliendiga, valitud fotode töötlemine ning nende salvestamine infokandjale suuruses, mis võmaldab printimist 10x15 cm fotopaberile. Kliendi soovil trükitakse fotod fotopaberile vajalikus formaadis. Sellisel juhul fotode trükkimise hind lisatakse paketi hinnale.

PakettSessiooni pikkus
OsalejaidFotode arvHind
30
30 min
1
10
55 EUR
60
1 tund
kuni 3
20
100 EUR
90
Poolteist tundi
kuni 5
30
145 EUR

Pakett "30" sobib ühe inimese pildistamiseks ühel taustal. Paketi "60" raames võib pildistada väikest peret, isegi väikse lapsega. See sobib ka individuaalfotodeks erinevate valgusskeemidega või erinevate taustadega. Pakett "90" sobib suurele perekonnale või paarile.

Pakett "Romantiline".
Noortele paaridele.
Kerge ning loomulik atmosfäär pildistamisel, kliendi ideede realiseerimine. On võimalik rekvisiitide kasutamine. Pildistamise hind on 40 EUR/tund. Iga täissuuruses töödeldud fail CD-l - 1,5 EUR.

Pakett "Fotograaf teie kodus"
Pildistamine kliendi territooriumil.
Võimaldab jäädvustada igapäevase elu sündmused tavapärases keskkonnas, profifotograafi silmade ning kaamera abil. Teie kodus võib ellu viia väga erinevaid ideid. Vajadusel teie territooriumil paigaldatakse stuudiovalgustus. Töötunni hind on 40 EUR, kui pildistatakse kuni 2 tundi. Üle kahe tundi pildistamisel - hind kokkulepel. Iga töödeldud fotofail CD-l - 1 EUR. Samuti salvestatakse kõik pildistatud fotod madala resolutsiooniga (600 px - pildi pikkem serv) CD-le.

Pakett "Beebi ootel"
Rasedate pildistamine.
Eesmägiks on välja tuua tulevase ema erilise ilu. Sessiooni pikkuseks on tavaliselt umbes 1,5 tundi. Sessiooni võib teha nii stuudios, kui ka kliendi territooriumil.

PakettSessioonOsalejäidFotode arvHind
1 1 tund
1-2
15
100 EUR
2
2 tundi
1-2
30
150 EUR

Vaata lisaks:

Back to top
Back to top